adin beach hotel

Alanya’da ki İslami Oteller

Alanya’da ki İslami Oteller

Merhaba sevgili İslami Otel Rehberi ziyaretçileri.. Bu makalemizde sizlere Alanya’da bulunan Alanya İslami Oteller hakkında bilgiler vereceğiz. Yapacağınız islami tatil için umarız bu yazımız faydalı olur. 🙂

Wome Deluxe Hotel

wome deluxe hotel

wome deluxe hotel

Alanya İslami Oteller arasında bulunan Wome Deluxe Hotel‘e ulaşım oldukça kolaydır. Çok güzel bir doğaya sahip 120 bin m2’lik alana kurulmuş olan bu muhafazakar otel ziyaretçilerini çok güzel bir şekilde ağırlamaktadır. Neredeyse 35-107 metrekare arasında olan odaların hem doğa ve hem de deniz manzaralı odalarında islami tatilinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Toplamda 7 tane aquaparklı havuzu bulunan Wome Deluxe Hotel’in havuzları oldukça kalitelidir. Ayrıca bu havuzlar tamamen islami inanışa uygun yapıldığı için bay ve bayanlara özel olarak da ayrı ayrı havuzlar mevcuttur. Bu 5 yıldızlı alkolsüz otelin yemek konsepti tamamen helal konsepttir. Sabah , öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır. Öğünler arası lezzetli aperatifler de bulunmaktadır. Ayrıca bu tesettür otelin restoranlarında kesinlikle alkol bulunmamaktadır. Aktivite severler için de bu muhafazakar otelde masa tenisi, aerobik, sörf, su sporları, muz, paraşüt, voleybol, jet ski, fitness, basketbol, dart, kano, mini futbol alanları yerlerini almıştır.

 

Selge Beach Hotel

Alanya İslami Oteller

Alanya İslami Oteller

Alanya’da ki İslami Oteller içinde bulunan Selge beach Hotel‘e  özel transfer araçları ile kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Bu alkolsüz otel çok geniş bir alana kurulmuştur ve islami inanışa uygun bir konseptir. Selge Beach Hotel muhafazakar ziyaretçilerini en uygun fiyatlarla ve kalitesiyle karşılamaktadır. Tesettür otelin toplam 719 adet farklı çeşitlerde odası bulunmaktadır. İslami otelde bütçenize en uygun konforlu ve kaliteli oda mevcuttur. Muhafazakar otelde toplam 4 adet havuz mevcuttur. 2 adet bayanlara özel havuz bulunmaktadır. 1 adet baylara özel havuz bulunmaktadır. 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. havuzlara dine uygun tesettür kıyafetleri ile girilmesi öngörülür. Bu 5 yıldızlı  alkolsüz otelde yemekler ve içecekler helaldir. Restoranda alkol ve haram yiyecekler bulunmamaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır. Öğünler arası lezzetli aperatifler bulunmaktadır. Aktivite severler içinde tenis kortu, masa tenisi, plaj voleybolu, dart, aerobik, mini futbol mevcuttur.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.