Rawda Otel

from/per night
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
 • Çocuk Kulübü
 • Engelli İmkanları
 • Klima
 • Telefon
 • Televizyon
 • Wifi

Description

Rawda Otel

İslami oteller içerisinde yapılan bütün aktiviteler, otelin tasarımı kadar İslami kurallara, İslam’ın gerektirdiği mütaviziliğe ve ahlaki değerlere uygun olarak gerçekleştirilir. İnanca uygunluğu nedeniyle bu otellerde yapılan tatillere de helal tatil denilir. Helal tatil sayesinde Ege ve Akdeniz’in denizinden ve güneşinden faydalanmak muhafazakar aileler için artık bir hayal değildir. Türkiye’de de artan helal tatil talepleri sonucunda bu otellerin sayısı da artmaya başlamıştır. Balıkesir Altınoluk ilçe sınırları içerisinde yer alan Rawda Otel ziyaretçilerine yenilikçi yüzü ve islami konseptiyle hizmet vermektedir. Muhafazakar oteller içerisinde Altınoluk un en güzel koyunda yer alan islami otelimiz Rawda Otel denize sıfır konumda ve tam pansiyon konseptinde muhafazakar misafirlerimize hizmet vermektedir. Özelikle muhafazakar aileler için tatil imkanlarına sahip olan Rawda Otel açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve bay ve bayan muhafazakar misafirlerimiz için karma havuzuyla hizmetinize sunulmuştur. Tesettür Otelimiz Konum itibariyle Ayvalık merkeze 27 km mesafede yer alan Rawda Otel diğer destinasyon merkezlerine eşit mesafede yer almaktadır.

rawda otel

Rawda Otel

Otel Bilgileri

GENEL

İslami tesisimiz, Altınoluk Rawda Otel muhafazakar misafirlerine sunduğu konaklama seçenekleri ile kaliteli ve uygun konaklama seçenekleri ile muhafazakar misafirlerini ağırlamaktadır. Tesettür otelimiz, toplam da 85 odaya sahiptir, özellikle muhafazakar misafirlerin hizmetine sunulan oda seçenekleri içerisinde standart odalar, aile odaları, ve suit odaları ile farklı türde odalarında konaklama imkanı bulabilirsiniz. İslami otelimiz Rawda Otel’de tüm odalarımızda muhafazakar misafirlerimizin hizmetine sunulan klima, saç kurutma makinesi, mini buz dolabı, duşa kabin, emanet kasa, balkon, tv, uydu yayını, internet gibi olanaklara sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLER

Aktivite Bilgileri

Ege bölgesinin en güzel denizine sahip olan Altınoluk ilçe sınırlarında yer alan islami otelmiz Rawda Otel muhafazakar misafirlerine sunduğu hizmetlerle en güzel tatil imkanı sunmaktadır. Tesettür otelimiz, muhafazakar bay ve bayan misafirlerimiz için karma olarak kullanım imkanı sunan islami otelimizde muhafazakar bayan misafirlerimiz haşema ile havuzu kullanabilecekleri gibi deniz kısmında da karma olarak kullanılmaktadır. Özellikle otel içerisinde yararlanabileceğiniz aktiviteler içerisinde su sporları, animasyon etkinlikleri, akşam animasyonları, çocuk oyun alanları, ücretsiz otopark, araç kiralama, hava alanı servisi, kuru temizleme, emanet kasa, döviz bozdurma ofisi, gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Toplantı Salonu Özellikleri

Tesettür otelimizde Özel durumlarda restorant, toplantı yapılması için kullanılmaktadır.
Balayı İmkanları
Oda Süslemesi
Meyve sepeti
Odaya Kahvaltı
Balayı tatlısı gibi ikramlar servis edilmektedir.

İnternet Kullanımı

İslami tesisimiz Rawda Otel’in tüm alanlarında internet kullanımı ücretsizdir.

OTEL KURALLARI

Giriş Saati: 13.00
Çıkış Saati: 11.00

OTELİN HELAL ÖZELLİKLERİ

İslami otelimiz Rawda otel Altınoluk, denize sıfır konumu ile Ege nin incisi konumunda yer alan özel denizi ile muhafazakâr misafirlerine hizmet vermektedir. Tesettür otelimiz mavinin ve yeşilin bir arada buluştuğu konumu ile hem havuzu hem plajı muhafazakâr bay ve bayan misafirlerimiz ortak olarak kullanmaktadırlar. Muhafazakâr Bayan misafirlerimiz için havuz ve plajda haşema kullanımı mevcuttur. İslami otelimizde özellikle ailelerin bir arada vakit geçirdikleri havuzumuz Ege nin masmavi suları ile yaz aylarında serinlemenize ve güzel vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır. Tesettür otelimizde ayrıca plaj kısmında otel misafirlerimize özel kullanım imkanı sunmasının yanı sıra kum plajı ile rahatlıkla denizi kullanabilirsiniz.

HİZMETLER

Tesettür otelimiz Rawda Otel Altınoluk muhafazakar ailelerin hizmetine sunulan farklı konsepti ve yenilikçi yüzü ile muhafazakar misafirlerine tam pansiyon hizmet vermektedir. İslami otelimiz Rawda Otel , özellikle türk kültür ve geleneklerine uygun yiyecek menüleri ile dünya mutfaklarından lezzetleri bir arada servis etmektedir. Tesettür otelimizde bütün yiyecek ve içecekler helaldir. İslami otelimiz Tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Muhafazakar misafirlerimize sabah kahvaltısı 0730-0930 saatleri arasında, öğlen yemeği 1230-1430 arası, akşam yemekleri ise 1930-2130 arasında açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Tesettür otelimizde, özellikle açık restorantımızda ana öğünleri alabileceğiniz gibi Ala Cart restorantımızda ise akşam yemeklerini özel olarak alabilirsiniz. İslami tesisimizde ücret dahilinde kullanılan Ala Cart restorantta dünya mutfaklarından lezzetler servis edilmektedir. Tesettür otelimiz alkolsüzdür.

 

 

 


Rooms Types

Standart Oda


Reviews

Leave a review
0.0Review Rating (Based on 0 reviews)
 • Otel
 • Temizlik
 • Kalite
 • Konum