Wome Deluxe Hotel

from/per night 200 
 • 0-6 Yaş Ücretsiz
 • Çocuk Kulübü
 • Engelli İmkanları
 • Klima
 • Telefon
 • Televizyon
 • Wifi

Description

Wome Deluxe Hotel

Wome Deluxe Hotel , İslami inanca ve kurallara uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için hizmete sunulmuştur. Wome Deluxe, Alanya’nın Avsallar bölgesinde eşsiz plajıyla siz değerli muhafazakar müşterilerini sabırsızlıkla beklemektedir.Tesettür otelimiz herşey Dahil konseptinde hizmet sunmaktadır. Eşsiz Tabiat Parkı içinde, 120 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılmış alkolsüz otel olarak hizmet vermektedir. Wome Deluxe Otel de 10 tane açık ve kapalı olmak üzere yüzme havuzu bulunmaktadır. Diğer otellerin aksine Wome Otel 7000 metrekare spa alanı ile siz muhafazakar misafirlerimize eşsiz bir hizmet vermektedir. İslami otelimizde 10 tane açık ve kapalı olmak üzere bay ve bayanların rahatlıkla kullanacağı havuzları bulunmaktadır. Tesettür Oteller’den olan Wome Deluxe Hotel’de muhafazakar ailelerimize özel aile ve suit odalar olmak üzere gelen muhafazakar misafirlerin her türlü konforuna uygun odalar bulunmaktadır.

Odalar

Yaklaşık 35-107 metrekare arasında olan odalar da hem doğa ve hem de deniz manzaralı olarak yararlanabilirsiniz. VIP organizasyonlar, seminer, düğün, konferans gibi etkinliklerinizi yapabileceğiniz farklı konsept ve büyüklükte salonlara sahiptir. Yaklaşık kapasiteleri 75 ila 1000 arasında değişmektedir. Alanya Wome Deluxe islami otelin en büyük özelliği, yaklaşık 10.000 metrekare alanı sadece muhafazakar hanımların yararlanacağı alanlar olarak inşaa edilmiştir. Bu özel alanlardan en önemlisi güneşlenme alanı ve özel plaj olmasıdır. Bütün aktiviteler ve hizmetler tamamen İslam’ın alçak gönüllülüğü ve ahlaki değerleri göz önüne alınarak, Allah’ın Kur’an-ı Kerim vasıtasıyla Müslümanlara helal kıldıkları doğrultusunda hazırlanmaktadır. . Muhafazakar misafirlerimiz için ibadetlerini rahatça yerine getirmeleri için Mescitler bulunmaktadır.

Konum

Bulundugu Konum Wome Deluxe islami otelimiz, Alanya’nın Avsallar bölgesindedir. İslami Otelimiz konumu yeri olarak İncekum Tabiat Parkı olarak konumlandırılmıştır. Tesis Alanya bölgesine 25 dakika, Avsallar kasabasına 3 dakika, Gazipaşa Havalimanına 45 dakika ve Antalya Havalimanına 60 dakika mesafede bulunmaktadır.

Konaklama Bilgiler

Wome Deluxe 535 oda kapasitesiyle siz muhafazakar misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak üzere tasarlanmıştır. Muhafazakar misafirlerimizin her türlü konfora ulaşabilecekleri Oda tipleri Superior oda, Aile odası, Aile suiti, Deluxe suit oda, Engelli odası olmak üzere farklı çeşitte konseptte hazırlanmıştır. Wome Deluxe İslami Otelimizin odaları gelen muhafazakar misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde tasarlanmıştır; Odaların hemen hepsinde başta, Klima, ücretsiz kablosuz internet; LCD TV, Minibar, Oda içi kasa, Telefon, Saç kurutma makinası olmak üzere bulunmaktadır

Yiyecek Bilgiler

Wome Deluxe seçkin Türk ve Dünya mutfağını helal ve en iyi şekilde sunmak üzere Michelin ödüllü aşçılarıyla lezzetin en iyisini hissedebileceğiniz bir ortam yaratmıştır. Bütün sezonda sabah, öğle, akşam yemeği ve gün boyunca alacağınız alkolsüz içecekleri ve ayrıca ara öğünleriyle Herşey Dahil konseptine farklı ve kaliteli yaklaşımıyla Wome Deluxe islami otel, farklılığın yegane otellerinden birisidir. Tesettür otelimiz alkolsüz hizmet vermektedir.

Aktivite Bilgiler

Wome Deluxe Hotel’de 10 adet olmak üzere açık, kapalı ve çocuk havuzları mevcuttur. Otelin sadece 10.000 metrekaresi muhafazakar bayan misafirlerin ayrıcalıklarını yaşayabileceği alan olarak ayrılmıştır. Wome Deluxe tesettür otelimizde bir büyük ve bir çocuk olmak üzere toplamda 2 adet havuz ve muhafazakar hanımlara özel plaj,güneşlenme alanları bulunmaktadır. İslami otelimizin açık havuzların tamamında aquapark mevcuttur. Bunun dışında islami otelimizde 1 adet açık erkek havuzu, 1 adet açık çocuk havuzu, birer adet spa bay-bayan havuzları, 1 adet bayanlar kompleksi açık havuz, 1 adet bayanlar kompleksi çocuk havuzu, 1 adet ortak havuz, 1 adet ortak çocuk havuzu, Aquapark havuzu bulunmaktadır. Yazın aktivilerinizi geliştireceğiniz ve eğlenebileceğiniz koşu, masa tenisi, aerobik, sörf, su sporları, muz, paraşüt, voleybol, jet ski, fitness, basketbol, dart, kano, mini futbol alanları bulunmaktadır. Wome Deluxe islami otelimiz sadece ebeveynlerin değil çocuklarınızın da ihtiyaçlarına hitap eden aktiviteleri sunmaktadır. Bunların başlıcaları; çocuk sineması, mini disko, çocuk tiyatrosu olarak düzenlenmiştir. Ebeveynlerin kendilerine ayıracak vakitleri için ayrıca ücretli olarak bebek bakıcılığı da mevcuttur. Wome Deluxe tesettür otelimizde haftanın her günü 1000 ve 1700 arası da çocuklara özel program da sunulmaktadır


Rooms Types

King Suite (Doğa Manzaralı)


Family Suite (Doğa Manzaralı)


Family Room (Doğa Manzaralı)


Superior Room (Doğa Manzaralı)


Family Room Promo


Standart Oda


Reviews

Leave a review
0.0Review Rating (Based on 0 reviews)
 • Otel
 • Temizlik
 • Kalite
 • Konum